Honeywell Dolphin 6100

Honeywell’in son teknoloji ile donattığı çok onksiyonlu modellerden bir diğeri de Honeywell Dolphin 6100 modelidir. Özellikle ürün fiyatı değişiklikleri, stok kayıt verileri gibi güvenli veri aktarımı ve depolama gerektiren işlemlerin yapıldığı, toptan ve perakende marketler, mağazalar ve büyük depolarda seri işlem yapma özelliği ile zamandan kazandıran bir cihazdır.

Honeywell Dolphin 6100 el terminali, Remote MasterMind Ready yazılımına sahiptir; böylece, başka operatörleri tek merkezden yönetmek mümkün olmaktadır. Elde en rahat kullanım sağlamak amacıyla küçük bir tipte tasarlanmış cihaz, şık bir tasarıma sahiptir. Ayrıca dışardan gelebilecek zararlı etkilerden korunmak amacıyla sağlamlaştırılan dış donanım, düşme, darbe alma ve zararlı maddelere karşı cihazı korumaktadır. PXA300 işlemciye ve Windows CE 5.0 işletim sistemine sahip cihaz, bu teknolojik sürüm sistemiyle hızlı ve güvenli veri tanımlama ve depolama yapmaktadır. Alınan veriler, 128 MB RAM ve 128 Mb harici belleğinde güvenle depolanmaktadır.

Ayrıca Honeywell Dolphin 6100 el terminali USB, WLAN, Bluetooth veRS232 bağlantı sistemleri sayesinde uzak mesafelerden veri aktarımı sağlayabilmektedir.