Honeywell Dolphin 6000

Mobil bilgisayar sektörünün tanınmış ismi Honeywell yepyeni bir el terminali modelini daha sektöre kazandırdı. Hızlı ve güvenli işlem yapma olanağı sağlayan teknik iç ve dış donanıma sahip bu model Honeywell Dolphin 6000 el termianali modelidir.

Honeywell Dolphin 6000, notebook, akıllı bilgisayar, telefon, PDA, VOIP modellerinin özelliklerinin bir araya toplandığı çok fonksiyonlu bir el terminalidir. 416 Mhz işlemcili ve Windows Mobile 6.0 işletim sistemi uyumlu cihaz, güvenilir ve hızlı veri aktarımı için çok uygun bir modeldir. USB, WLAN ve Bluetooth özellikleri veri aktarımı için gerekli bağlantıyı sağlayarak uzak mesafeden dahi veri alma imkanı sunarken, GSM/GPRS ve GPS özellikleriyle de kablosuz veri akışı sağlamaktadır. Honeywell Dolphin 6000 el terminali, IP54 standartlarına uygun olarak dayanıklı bir tasarım ile dizayn edilmiştir. Böylece yaklaşık 1.2 metreden sert zemine düşse dahi sorunsuz çalışmaya devam eder ve akıllı kapatma teknolojisi ile zararlı maddelerin cihaz içine kaçmasını engeller. 256 MB RAM dahili ve 512 Mb harici belleğe sahip cihaz, geniş depolama alanı sayesinde büyük kapasitede veri depolayabilmektedir.

-20 C ve +50 C sıcaklık koşullarında dahi düzgün çalışabilen ve sert endüstriyel koşullara dayanıklı olarak üretilen Honeywell Dolphin 6000 el terminali, 3 MP kamerası ile en iyi tarama özelliği gösteren cihazlardan biridir.