Honeywell 4800i Industrial 2D

Honeywell 4800i Industrial 2D özellikli eşsiz veri toplama kapasitesi ve çok yönlü kullanım imkanları ile zor şartlarda gerçekleşen endüstriyel uygulamalara uygun olarak üretilmiş barkod okuyucu modeldir. 180 santim yükseklik mesafesinden beton zemine düşmeye karşı dirençli olarak kalabilecek şekilde güçlendirilmiştir. 2 boyutlu barkod sembollerini okuyabilmekte olan Honeywell 4800i Industrial 2D aynı anda lineer barkodları da okuyabilme özelliğini taşımaktadır. Barkodun doğru bir şekilde okunduğunu gösteren sesli bildirim özelliği vardır. Honeywell 4800i Industrial 2D toz, su ve havada oluşan zararlı olabilecek çeşitli parçacıklara karşı dayanıklı olan yapısıyla elektronik dizaynının zarar görmesini engel olmaktadır. Honeywell 4800i Industrial 2D sahip olduğu Adaptus imaj teknolojisi ile tarama işleminin daha çabuk bir şekilde gerçekleşmesini sağladığı gibi mesafe derinliğinde de artış sağlamaktadır. Gelişmiş barkod okuma özelliği ile okunması zor, yıpranmış barkodları da rahatlıkla okuyabilmektedir. Çok yönlü olarak kullanılabilen bu ürün Honeywell in marka güvencesi altındadır.

Teknik Özellikleri

                Honeywell 4800 i Industrial 2D barkod okuyucu alan tarayıcı barkod okuma özelliği ile uyumluluk göstermektedir. Gelişmiş görüntü yakalama özelliklerinin yanında TIFF ve JPEG formatında haznesine kaydedebilmektedir. Ayrıca seri bir şekilde USB transfer yapabilmektedir. 2 metre yükseklik mesafesinden yere 50 kere düşmeye karşı dayanıklıdır. 1D ve 2D barkodları her yönden okuyabilme özelliğinin yanında dijital olarak fotograf çekebilme özelliğine sahitpir. Işık kaynağı özelliği 617 nm olup ilave olarak 30 nm daha eklenebilmektedir. Okuma geri bildirim özelliği led ışıklandırma ve ses yöntemiyle yapabilmektedir. Bağlantı özellikleri arasında USB, RS 232, Keyboard Wedge, Wand Emulation ve Kablolu bağlantı özelliği bulunmaktadır. Bağlantı özellikleri çok gelişmiş olup diğer cihazlarla rahatlıkla iletişim kurulabilmektedir. Çalışma sıcaklığı -10 C derece ile 50 C derece aralığında olup, aşırı sıcaklarda ve soğuk havalarda rahatlıkla yüksek performans gösterebilmektedir. Okuma mesafe aralığı 7.6 cm den başlayıp 31.8 cm ye kadar çıkabilmektedir. Image sensör özelliği 752*480 pikseldir. Minimum kontrast ayarı yüzde 20 dir. Boyutları , Eni 81 mm, boyu 163mm, derinliği 135 mm olup ağırlığı 213 gramdır.

Honeywell in endüstriyel ve saha alanları için üretimiş olduğu 2D özellikli barkod okuyucu aşırı gürültülü olan ortamlarda dahi çalışabilmektedir. Geri bildirim özelliği esnasında çıkan ses, bu gürültülü ortamlarda dahi duyulabilmektedir. Ürünün beş yıl garanti süresi bulunmaktadır. Ürünün periodik bakımları Honeywell firmasının kontrolü altındadır.