En Ucuz Barkod Yazıcı

En Ucuz Barkod Yazıcı (CMT B 452 barkod yazıcı) günümüzde hemen her alanda ihtiyaç duyulan barkod yazıcıları arasında yerini almaktadır. Yalnızca 169 dolara sahip olacağınız bu cihaz ile barkod yazdırma işlemlerinizi seri ve hızlı bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Cihaz ekonomik olmasının yanı sıra uzun ömürlü kullanılabilirliği ile de sizlere uzun dönemli bir tek seferde yapacağınız bir yatırım imkânı sunmaktadır. Cihazın birçok işlevsel özelliği olmakla birlikte en iyi performansı da yazdırma işlemine yansıtmaktadır. 300 metrelik ribon kapasitesiyle %50 ye yakın ribondan tasarruf sağlayarak etiket ve barkod yazdırma işlemlerinizde baskınızın uzunluğu kesintisiz olarak 127mm ye kadar çıkmaktadır.

Cihazla saniyede maksimum ulaşacağınız baskı hızınız 127mmdir. Cihazdaki standart arabirim bağlantı tipleri RS232C, PARALEL VE USB (USB(1.1) dir. Ayrıca isteğinize bağlı olarak LAN bağlantı türünü de seçebilirsiniz. Ayrıca baskınızın genişliğini 108mm ye kadar kendiniz ayarlayabilmektesiniz. Bu fonksiyonel özellikli barkod yazıcı direkt termal (ribonsuz yazdırma) ve termal transfer(ribonlu yazdırma) olmak üzere iki çeşit baskı yöntemiyle de en hızlı şekilde çalışmaktadır. Bu iki baskı yöntemiyle de 203dpi de yüksek çözünürlük kalitesi elde edebilirsiniz. 8 MB Flash ve 16MB SDRAM hafızaya sahip olan cihazda bilgisayarınızda tasarladığınız etiket ve barkod işlem dosyalarınızı rahatlıkla depolayabilir ve istediğiniz an yazdırmaya hazır hale getirebilirsiniz.

Yapacağınız işlemlerinizi en pratik ve kolay yolla halledebileceğiniz gibi masa üstü çalışma alanlarınızda sizlere yerden de tasarruf sağlayarak kaliteli bir çalışma zamanını oluşturmanızda yardımcı olmaktadır. Sizler de En Ucuz Barkod Yazıcı (CMT B 452) işlevsel özelliklerinden yararlanmak için satış danışmanlarımızla irtibata geçebilir ve yazıcı hakkında detaylı bilgi edinerek siparişlerinizi verebilirsiniz.