En İyi CC Krem Ürünleri Nelerdir?

CC Krem ciltteki leke, sivilce, kızarıklık ve kararma gibi problemleri örtmek için kullandığımız bir kozmetik üründür.
CC Kremlerin özellikleri, kalite ve ton çeşitliliği olarak değişmeler göstermektedir. Bazı markalar farklı cilt tipilerini düşünerek yağlı, kuru, normal şeklinde kategorize etmiş ve bu duyarlılıkla ürünlerini üretmişlerdir.
En İyi CC Krem Ürünleri Nelerdir?Gündeme yeni yeni oturan CC kremler var. Örneğin; Flormar’ın Yeşil CC kremi bu ürün, yüzdeki kızarıklıkları kusursuz bir şekilde kapatıyor. Her tip cildine uygun olan bu kremi yüzünüzdeki kızarıklıkları kapatmak için kullanabilirsiniz. Eğer kuru bir cilde sahipseniz uygulama yapmadan önce yüzünüzü günlük nemlendirici kreminizle nemlendirin ve 5-10 dk sonra uygulamaya başlayın.

Clinique’nin CC kremi ise daha çok yağlı cilt tiplerine uygundur. Bu ürün diğer CC kremlere göre yüzdeki kusurları daha çok kapatır ve makyajınızın daha uzun süre kalıcı olmasını sağlar. Üçüncü olarak Garnier CC krem rahatlıkla kullanabileceğiniz üründür. Bu markanın açık ve orta ton olmak üzere iki ton seçeneği var.

24 saat yüzünüzü nemlendiren ve tüm gün yüzünüzün ışıldamasını sağlayan bu kreme hemen hemen her kozmetik mağazasından ulaşabilirsiniz. Garnier markasının alternatif olan bir yanı da; kalitesine göre fiyatının uygun olmasıdır. L’Oreal Paris Nude Magique CC krem; bu kremin kapatıcılığı çok yüksek değildir. Cildinizi bir iki ton kapatır. Ama bunu cildinizi parlatmadan muhteşem bir doğallık görüntüsü vererek yapar. Karma ve yağlı cilt tiplerine uygun olarak üretilmiştir. Eğer cildiniz aşırı yağlı ise bu kremi kullandıktan 10-15 dk sonra yüzünüze çok hafif tek kat olacak şekilde pudra sürebilirsiniz.

CC kremler cildinizi zararlı güneş ışınlarından korur ve yüzünüze doğal bir görünüm kazandırır. Cildiniz için CC kremleri rahatlıkla kullanabilirsiniz.