Datamax W-6208 Barkod Yazıcı Modeli

Datamax W-6208 sahip olduğu metal gövdesiyle dışarıdan gelebilecek darbe ve diğer olumsuz etkilere karşı tamamiyle korunaklı bir yapıya sahip olan endüstriyel yazıcı modeli olarak bilinmektedir. Bu özelliği sayesinde genellikle otomotiv, kimya, nakliye ve kağıt işleme gibi daha zorlu şartlarda olan endüstriyel uygulamalarda görev alabilmektedir. 32 bit özelliğe sahip hızlı işlemcisi yazıcının hızını saniyede 203.2 milimetreye kadar çıkarabilmektedir. Datamax W-6208 barkod etiket yazıcının baskı ağzı 168.1 mm genişliğindeki etiketlere yazdırım imkanı tanımaktadır. Gelişmiş sensör sistemi ile kağıt konumunu hassas bir şekilde algılayan ve istenilen baskı performansına çıkmasını sağlar. Geniş iç kapasiteye sahip olan endüstriyel yazıcılardan olan Datamax W-6208 yazıcı 460 metre uzunluğundaki şeritlerle birlikte rahatlıkla çalışabilmektedir. Son derece dayanıklı malzemelerden üretilmiş olan bu yazıcının iç tasarımı da oldukça kompakt tır. Başarılı performansı gösterebilmesi için kaliteden ödün verilmeyerek tasarlanmıştır. Baskı sırasında oluşabilecek aksaklıklara karşı daha önceden düşünülerek dizayn edilmiştir. Ürünle beraber olarak yazılım cd leri, anlatım kılavuzu ve garanti belgesi beraberinde verilmektedir.

Datamax W-6208 Barkod Yazıcı

Datamax W-6208 barkod yazıcı ribonlu yazdırma ve ribonsuz yazdırma baskı yöntemleriyle çalışmaktadır. Çözünürlüğü 203 dpi kalitesinde olup 8 nokta mm2 dir. Baskı hızı en fazla 203.2 mm sn, baskı genişliği ise en fazla 168.1 mm sn dir. Baskı uzunluğu en fazla 2539.75 mm ye kadar baskı yapabilmektedir. Bağlantı tipleri arasında Paralel port, IEEE 1284, RS-232 yer alır. Beraberinde çalıştığı uyumlu barkod tipleri arasında UPC / EAN / JAN, Code 39, Code 93, Code 128, EAN 128, NW7, 5, ITF, Postnet, RM4SCC, OSA-kodu, RSS14, Müşteri Bar Code MSI, Endüstriyel 2 kodları yer alır. 2D barkod larla da çalışabilen bu ürünün uyumlu olduğu kodlar arasında Data Matrix, PDF 417, Maxicode, QR code, Micro PDF 417, CP Code yer alır. Bellek kapasitesi 16 MB SDRAM ve 2 MB Flash bellektir. İsteğe bağlı olarak USB ve ethernet kartı kullanıcnın opsiyonuna bağlı olarak ilave edilebilir. Ebatları 76 mm, 351 mm ve 470 mm dir. Ağırlığına etiket ve ribbon dahil edilmeden 24.8 kg olmaktadır.

Ağır endüstriyel alanlarında üstün performan gösterbilen bu ürün, kullanıcıyı yarı yolda bırakmayarak kullanıcı dostu olarak bilinmektedir. Çözünürlük kapasitesinin iyi olması sebebiyle de tercih edilebilen bu aygıtın çıkardığı baskılar çok net ve kalitelidir. Datamax tarafıdan beş yıllık garanti kapsamındadır.