Datalogic Rhino

Datalogic, mobil bilgisayar sektörünün en gözde markalarından biridir. Sektöre kazandırdığı yeni ürünlerden biri de, son teknoloji ile donatılmış Datalogic Rhino el terminalidir. Ürün, özellikle mal kabul eden, alım-satım ve depolama yapan sektörlerde, sıklıkla yapılan hataları engellemek üzere tasarlanmıştır.

Datalogic Rhino el terminali, akıllı batarya teknolojisine sahiptir, bataryanın azaldığını anlayabilme ve enerjisini veri depolama alanına kaydırarak, veri kayıplarını önleyebilmektedir. Uygun aparatları sayesinde, istenildiğinde araçta taşınma özelliği de bulunan Datalogic Rhino el terminali, A ve Q klavye hariç, diğer klavyelerle de bağlantı kurabilmektedir. LCD ekranı ile mükemmel görüntü kalitesi sunan cihaz, aynı zamanda bünyesindeki el tipi barkod okucuyusu sayesinde hızlı ve güvenli veri tanımlama yapabilmektedir. Cihaz, PXA270 işlemciye ve Windows CE 6.0 işletim sistemine sahiptir. Ayrıca 128 MB RAM ve 128 MB harici belleği sayesinde geniş depolama alanı sağlamaktadır.

Datalogic Rhino el terminali, USB ve RS232 bağlantı sistemleri ile veri aktarımını güvenli ve kolay şekilde yapmaya imkan tanımaktadır.