Datalogic Memor

Datalogic, mobil bilgisayar denildiğinde akla ilk gelen seçkin markalardan biri. Sektöre, her anlamda pek çok özellikle donatılmış yepyeni modeller kazandıran Datalogic’in çıkardığı en son modellerden biri de Datalogic Memor el terminali modelidir.

Datalogic Memor, günümüzde kullanılan tüm barkod dillerini ve karekodları okuyabilme özelliğine sahiptir. PXA310 işlemciye ve Windows Mobile 6.5 işletim sistemine sahip cihaz, ergonomik tasarımı ile ve dokunmatik ekran teknolojisi ilehem hızlı veri aktarımı sağlamakta hem de mükemmel görüntü kalitesi sunmaktadır. 128 MB RAM ve 256 MB harici belleği sayesinde geniş veri depolama alanı sağlamaktadır. Uzun pil ömrü sayesinde, uzun süreli işlemlerde dahi kesintisiz veri aktarımı yapabilmektedir. Numerik klavyesi, dokunmatik ekranı ve hoparlör sistemi ile kullanıcıya büyük kolaylık sağalr. Datalogic Memor, taşınabilme özelliğine de sahiptir.

Datalogic Memor, IP54 teknolojisine sahip olduğu için, düşme, darbe alma ve zararlı maddelerin cihaz içine kaçmasına engel olmaktadır. Böylece uzun süre kullanım sağlamaktadır. Dayanıklılığının yanı sıra 0 C ve +50 C sıcaklık koşullarında da uyumlu bir şekilde çalışmaya devam etmektedir.