Argox AME-3230B

Argox AME-3230B barkod yazıcı Argox’un taşınabilir mobil yazıcı çeşitlerindedir. Tek elle kolay kullanım özelliğine sahip olup maksimum 76 mm baskı hızına ulaşabilmektedir. Oldukça hafif bir ağırlıkta olan ürün her yere taşınabilir ve heryerde kullanım kolaylığına sahiptir. Etiket ve fiş baskılarda 72 mm genişliğe sahiptir. Bluetooth özelliği ile kablosuz data ve veri aktarımı sağlayabilir, kişinin tercihi olarak bu işlem için WIFI özelliği kullanılabilir. Ürünle birlikte  taşınabilir kılıf, tekli ve 4 lü şarj aleti, RS-232 ve USB portları için kablo verilir . Mobil bilgisayar ve PDA cihazlarla bağlantı kurulduğunda  güç durumu kolayca öğrenilebilmektedir.Argox AME-3230B barkod ve etiket yazıcı içerisindeki alarm sistemiyle kağıdın bittiği ya da kapağın açık olduğu durumlarda aktifleşerek  kullanıcıyı sesli bir şekilde uyarmaktadır. Pil bölümü kolayca açılıp kapanabilmektedir.

Başlıca Teknik Özellikleri

Argox AME-3230B etiket barkod yazıcı direkt termal (Ribonsuz Yazdırma)  baskı kalitesine sahiptir. Çözünürlüğü 203 dpi ve 8 nokta mm2 dir. Baskı hızı en fazla  76 mm / sn (3ips), baskı genişliği maksimum 72 mm dir. Özelliği gereğ en fazla 2540 mm  ye kadar baskı yapabilme özelliğine sahiptir. Sahip olduğu bağlanti arayüzleri Seri Port (RS-232C), USB 2.0, IRDA veya Bluetooth seçenekleridir. Uyumlu olduğu barkod kodları Code 39 (standard/with checksum digit), Code 93 Interleaved 2of 5 (standard/with checksum digit/with human readable check digit), EAN-8, EAN-13, UPC-A, UPC-E, Postnet, Codabar, Code 128 subset A/B/C, Code 128 Auto, UPC/EAN-Extension, Plessey, Industrial 2 of 5 , Standard 2 of 5, Logmars, MSI, Code 11, GS1 DataBar dır.  Hafıza kapasitesi 8 MB DRAM, 4 MB Flash ROM dur. Opsiyonel olarak  kullanıcının isteğine göre opsiyonel eklenti modelleri ilave edilebilir. Kılıf,Lityum-Ion Pil, Tekli pil şarj cihazı, 4 lü pil şarj cihazı, Seri (RS-232C) port kablosu, USB port kablosu, Araç şarj cihazı, Taşıma kemeri ne sahiptir. Argox AME-320B  etiket yazıcının ebatları ise 106 mm, 70 mm,153 mm dir. Ağırlığı etiket ve ribbon takılı değilken 670 gramdır.

Kolay, taşınabilir olan  Argox AME-3230W etiket barkod yazıcının Argox firması tarafından 1 yıllık garanti ve bakım hizmeti vardır. Ürün içerisinde driver cd leri, anlatım kılavuzu ve yazılım cd leri ücretsiz olarak verilmektedir.